O nas

O nas

Juicy powstało w 2014 roku jako lokalna firma z dużymi ambicjami. Z pasji do świadomego odżywiania i w trosce o zdrowie. W ciągle zmieniającym się otoczeniu i presji intensywnego trybu życia łatwo zepchnąć zdrowie na drugi plan. Częste jedzenie na mieście, stres, brak czasu na ruch, zanieczyszczone spalinami powietrze – to czynniki, które mają negatywny wpływ na nasz organizm. Stworzyliśmy Juicy, aby przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian w nawykach żywieniowych osób, które świadomie myślą o swoim ciele. Od samego początku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których zdrowie jest nadrzędną wartością, zapewniając 100% natury w każdej butelce naszego soku. Nieustannie pracujemy nad poprawą jakości ich życia, poprzez rozwijanie naszych produktów i dbanie o ich najwyższą jakość.

Juicy Soki Wyciskane są zdrowym przerywnikiem w ciągu dnia, a także miłą odskocznią od natłoku codziennych obowiązków. Zostały stworzone, aby umożliwić przeniesienie się w magiczną podróż pełną witamin – od smaków świeżo zebranych warzyw, aż do aromatycznych owocowych sadów – w dowolnej chwili.

Sokowe kuracje oczyszczające Juicy Detox powstały, aby wspomagać organizm w walce z toksynami. Przy pomocy doświadczonych dietetyków udało nam się stworzyć plan doskonały – dostarczyć zbilansowane porcje witamin i składników mineralnych w soczyście pysznej postaci, szczelnie zamkniętej w oryginalnej butelce.